MALKARALI KARDEŞLER Firması olarak her türlü kanalizasyon sistemi ve tuvalet tıkanma arızalarında hizmetinizdeyiz.

 Kanalizasyon tıkanıklığında sadece bir ev veya iş yeri değil birden fazla bina bundan etkilenebilir. Tıkalı bölge öncesindeki tüm pis sular tuvaletlerden geri taşar ve tuvaletleri kullanılmaz hale getirir. Kanalizasyon tıkanıklığı tecrübe isteyen bir iş olup işinin ehli tesisat firmalarının yapacağı bir iş olup Malkaralı-Kardeşler konusunda uzmandır

Robotlarla ve kameralı cihazlarla çalışan firmamız, kırmadan kanalizasyon gider borusu tıkanıklığını robotla açan servisini göndererek soruna kısa sürede profesyonel bir çözüm getirir. Kanalizasyon çukur tıkanıklığı gideren firmamız, tıkanıklığı ortadan kaldırdıktan sonra kanalizasyon borusunun içerisini kamerayla görüntüleme işlemini uygularlar. Bu sayede borunun içerisi görüntülenir ve tesisatın durumu gözden geçirilir.

Kanalizasyon gider boruları neden tıkanır?
 Genelde kullanım hatasından ortaya çıkan kanalizasyon tıkanıklığı, tuvaletlere suda erimeyen tuvalet kağıdı, ıslak mendil ve bez gibi cisimlerin atılması ile tıkanır.
İş yeri kanalizasyonları kumaş parçaları, poşet gibi parçaların atılması
 Lavabolara yağ kalıntıları, yemek artıkları ve çay posalarının atılması
  İnşaat ve harç malzemelerinin borularda yerleşmesi
 Tesisatın kaliteli malzemelerden yapılmaması ve çökme, çatlama, kırılma olması
 Eğim hatasından tıkanıklık meydana gelebilir.
Tüm bu sorunlar kanalizasyon tıkanıklığına neden olarak yaşam kalitesini düşürür
Kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılır
 Kanalizasyon tıkanıklığı açma işi eskiden son derece eziyetli ve zaman alıcı iken artık günümüzde robotlarla kısa sürede giderilmektedir. Kanalizasyon gideri tıkanması kanalizasyon boruları neden tıkanır çözümü nedir sorusunun cevabı kurumsal tesisat firmamız Malkaralı-Kardeşler  dir

Kırmadan robotla tuvalet gideri tıkanıklığı gideren ustalarımız sayesinde, kanalizasyona giden borularda biriken atıkların tıkanıklığı kısa sürede açılmaktadır. Tuvalet giderindeki tıkanıklığı makineyle kırmadan açan firmamız Tekirdağ ,Kırklaraeli,Edirne İL VE İLÇELERİNDE sizlere hizmet sunmaktadır. Teknolojik cihazlarla her çeşit tıkalı boruyu açıp kırmadan tıkanıklık tespiti yapmakta ve profesyonel bir şekilde soruna müdahale etmektedir.

Tıkalı kanalisazyon gider boruları nasıl açılır?
 Tıkalı kanalizasyon boruları öncelikle kameralı cihazlarla görüntülenir. Pimaş boru içerisini kamerayla görüntüleyip ardından spiral yaylar ile temizleyen firmamız tıkanıklığa neden olan cismi öncelikle tespit eder. Tıkanıklığa neden olan cisme göre tıkalı gider borusu açma için makinelere uygun aparat yay takılır. Kırma, parçalama veya ezme yöntemi ile boruyu tıkayan cisimler çıkarılır. Giderler tazyikli su ile yıkanarak temizlenir. Tüm bunlar sadece tıkalı pimaş boruyu robotla açan tesisat firmasının yapabileceği iştir. Sıradan ustalara yaptırmak istenen tıkanıklıklarda tadilat masrafı çok olmakta, tıkanıklığı bulmak uzun sürmektedir. 
Tıkalı kanalizasyon borularını açmak için kimyasal kullanmak doğru değildir. Garantili ve kesin çözüm için tecrübeli bir tesisat firması çağrılmalıdır. Malkaralı- Kardeşler firması olarak herhangi bir kırma işlemi yapılmadan ve kırarken pimaş borulara zarar verme gibi bir durum yaşanmadan görüntüleme cihazları ile tıkanıklık nedeni tespit edilir ve robotlarla tıkanıklık kısa sürede açılır. Lavabo açıcı, kostik, çamaşır suyu, şampuan kullanmak, pompalama ile tıkanıklığı açmaya çalışmak bir sonuç vermez. Firmamız bina sahibinin gözleri önünde tıkanıklığı tespit eder, pimaş boru içlerini görüntüleyerek bina sahibine gösterir ve uygun aparatlarla kısa sürede boruları tıkayan cisimleri çıkarır. Firmamızdan yardım alarak kanalizasyon tıkanıklığından en ekonomik şekilde kurtulmak en mantıklısıdır.
Lağım çukuru temizleme
Lağım çukuru veya foseptik çukuru lağım şebekesinin olmadığı alanlarda yapılan pis su depolarıdır. Zamanla lağım çukurları tıkanır ve taşarak sağlıksız ortamlara neden olur. Böyle bir durumda lağım çukuru tıkanıklığı açma işlemi yapılır. Lağım çukuru temizlik zamanı geldiğinde ihmal edilmemelidir Malkaralı-kardeşler bu konuda araçları ile hizmet vermektedir. Aksi taktirde kanalizasyon atıkları taşmaya başlayacak ve mikrop yayarak sağlığı tehdit edecektir.

Foseptik kuyusu tıkanıklığı açma ve temizleme işlemi vidanjör ile beraber yapılmaktadır. Pis atıklar ve dibe çöken kalıntılar vidanjör ve pompa ile çekilerek temizlenir. Lağım çukurları farklı hacimlerde olup temizlenme zamanı geçirilmemelidir. Genelde kırsal kesimlerde olan lağım çukurları alt yapının yeterli olmadığı durumlarda kanalizasyon giderlerinin biriktirildiği depolardır.
Malkara Kanalizasyon Tıkanıklığı Açan Firmalar
Teknoloji çağı günümüzde artık her alanda makineler kullanılmakta, kanalizasyon tıkanıklığı ve diğer gider tıkanıklıklarında tespitler kamera ile kırmadan yapılmaktadır. Deneyimli ve cihazlar kullanan bir firma olan Malkaralı-Kardeşler ile çalışmak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeyi sağlar. Sıradan ustalarla çalışmak ise günlerce sorunla boğuşmaya ve daha fazla para ödemeye neden olur.Malkaralı-Kardeşler  firması olarak bizlere iletişim telefonumuzdan 7/24 ulaşabilirsiniz

 

Hakkımızda